Miasto Ruda Śląska

28 000 PLN na seniorów, 75 000 PLN na utrzymanie bazy oraz 82 000 PLN na szkolenie dzieci i młodzieży to kwoty przekazane przez UM Ruda Śląska na rok 2017

Tabela

  • 1. Podlesianka 21m. 53 p.
  • 2. Pogoń 21m. 49 p.
  • 3. Unia 20m. 46 p.
  • 4. AKS Mikołów 21m. 45 p.
  • 5. Iskra 20m. 36 p.
  • 6. Piast 21m. 35 p.
  • 7. LKS Łąka 21m. 33 p.
  • 8. Górnik 09 20m. 31 p.
  • 9. Sparta 20m. 27 p.
  • 10. Ogrodnik 21m. 26 p.
  • 11. Urania 21m. 24 p.
  • 12. GKS Wawel Wirek 21m. 23 p.
  • 13. Sokół 21m. 22 p.
  • 14. Krupiński 21m. 12 p.
  • 15. Pogoń 21m. 11 p.
  • 16. Grunwald 21m. 0 p.
  • 18.08.18 sobota

    logoW SOBOTĘ WAWEL ZAGRA Z UKS RUCH CHORZÓW NA NASZYM BOISKU O GODZ 10.00 .

    piotr, 18-08-13


    SPARING

    logoUrania II Ruda Śląska 1-4 (0-2) Wawel Wirek

    bramki: Lux 3, Buchcik

    piotr, 18-08-08


    TERMINARZ "a" KLASY

    logo1. kolejka: 25/26 sierpnia (sobota/niedziela) godz. 11:00
    GKS Wawel Wirek – KS GTV Stadion Śląski Chorzów 25.08.18 SOBOTA GODZ 11.00
    GKS Grunwald Ruda Śląska – GKS Urania II Ruda Śląska
    PKS Józefka Chorzów – LKS Strażak Mikołów
    KS Hetman 22 Katowice – MKS Śląsk II Świętochłowice
    TP Jastrząb Ruda Śląska – UKS Szopienice
    KS Kolejarz 24 Katowice – AKS II Mikołów
    MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie – MKS Pogoń Ruda Śląska

    2. kolejka: 1/2 września (sobota/niedziela) godz. 11:00
    KS GTV Stadion Śląski Chorzów – MKS Pogoń Ruda Śląska
    AKS II Mikołów – MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    UKS Szopienice – KS Kolejarz 24 Katowice
    MKS Śląsk II Świętochłowice – TP Jastrząb Ruda Śląska
    LKS Strażak Mikołów – KS Hetman 22 Katowice
    GKS Urania II Ruda Śląska – PKS Józefka Chorzów
    GKS Wawel Wirek – GKS Grunwald Ruda Śląska 01.09.18 SOBOTA GODZ 15.30

    3. kolejka: 8/9 września (sobota/niedziela) godz. 11:00
    GKS Grunwald Ruda Śląska – KS GTV Stadion Śląski Chorzów
    PKS Józefka Chorzów – GKS Wawel Wirek
    KS Hetman 22 Katowice – GKS Urania II Ruda Śląska
    TP Jastrząb Ruda Śląska – LKS Strażak Mikołów
    KS Kolejarz 24 Katowice – MKS Śląsk II Świętochłowice
    MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie – UKS Szopienice
    MKS Pogoń Ruda Śląska – AKS II Mikołów

    4. kolejka: 15/16 września (sobota/niedziela) godz. 11:00
    KS GTV Stadion Śląski Chorzów – AKS II Mikołów
    UKS Szopienice – MKS Pogoń Ruda Śląska
    MKS Śląsk II Świętochłowice – MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    LKS Strażak Mikołów – KS Kolejarz 24 Katowice
    GKS Urania II Ruda Śląska – TP Jastrząb Ruda Śląska
    GKS Wawel Wirek – KS Hetman 22 Katowice15.09.18 SOBOTA GODZ 15.30
    GKS Grunwald Ruda Śląska – PKS Józefka Chorzów

    5. kolejka: 22/23 września (sobota/niedziela) godz. 11:00
    PKS Józefka Chorzów – KS GTV Stadion Śląski Chorzów
    KS Hetman 22 Katowice – GKS Grunwald Ruda Śląska
    TP Jastrząb Ruda Śląska – GKS Wawel Wirek
    KS Kolejarz 24 Katowice – GKS Urania II Ruda Śląska
    MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie – LKS Strażak Mikołów
    MKS Pogoń Ruda Śląska – MKS Śląsk II Świętochłowice
    AKS II Mikołów – UKS Szopienice

    6. kolejka: 29/30 września (sobota/niedziela) godz. 11:00
    KS GTV Stadion Śląski Chorzów – UKS Szopienice
    MKS Śląsk II Świętochłowice – AKS II Mikołów
    LKS Strażak Mikołów – MKS Pogoń Ruda Śląska
    GKS Urania II Ruda Śląska – MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    GKS Wawel Wirek – KS Kolejarz 24 Katowice 29.10.18 SOBOTA GODZ 15.30
    GKS Grunwald Ruda Śląska – TP Jastrząb Ruda Śląska
    PKS Józefka Chorzów – KS Hetman 22 Katowice

    7. kolejka: 6/7 października (sobota/niedziela) godz. 11:00
    KS Hetman 22 Katowice – KS GTV Stadion Śląski Chorzów
    TP Jastrząb Ruda Śląska – PKS Józefka Chorzów
    KS Kolejarz 24 Katowice – GKS Grunwald Ruda Śląska
    MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie – GKS Wawel Wirek
    MKS Pogoń Ruda Śląska – GKS Urania II Ruda Śląska
    AKS II Mikołów – LKS Strażak Mikołów
    UKS Szopienice – MKS Śląsk II Świętochłowice

    8. kolejka: 13/14 października (sobota/niedziela) godz. 11:00
    KS GTV Stadion Śląski Chorzów – MKS Śląsk II Świętochłowice
    LKS Strażak Mikołów – UKS Szopienice
    GKS Urania II Ruda Śląska – AKS II Mikołów
    GKS Wawel Wirek – MKS Pogoń Ruda Śląska 13.10.18 SOBOTA GODZ 15.30
    GKS Grunwald Ruda Śląska – MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    PKS Józefka Chorzów – KS Kolejarz 24 Katowice
    KS Hetman 22 Katowice – TP Jastrząb Ruda Śląska

    9. kolejka: 20/21 października (sobota/niedziela) godz. 11:00
    TP Jastrząb Ruda Śląska – KS GTV Stadion Śląski Chorzów
    KS Kolejarz 24 Katowice – KS Hetman 22 Katowice
    MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie – PKS Józefka Chorzów
    MKS Pogoń Ruda Śląska – GKS Grunwald Ruda Śląska
    AKS II Mikołów – GKS Wawel Wirek
    UKS Szopienice – GKS Urania II Ruda Śląska
    MKS Śląsk II Świętochłowice – LKS Strażak Mikołów

    10. kolejka: 27/28 października (sobota/niedziela) godz. 11:00
    KS GTV Stadion Śląski Chorzów – LKS Strażak Mikołów
    GKS Urania II Ruda Śląska – MKS Śląsk II Świętochłowice
    GKS Wawel Wirek – UKS Szopienice27.10.18 SOBOTA GODZ 15.00
    GKS Grunwald Ruda Śląska – AKS II Mikołów
    PKS Józefka Chorzów – MKS Pogoń Ruda Śląska
    KS Hetman 22 Katowice – MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
    TP Jastrząb Ruda Śląska – KS Kolejarz 24 Katowice

    11. kolejka: 3/4 listopada (sobota/niedziela) godz. 11:00
    KS Kolejarz 24 Katowice – KS GTV Stadion Śląski Chorzów
    MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie – TP Jastrząb Ruda Śląska
    MKS Pogoń Ruda Śląska – KS Hetman 22 Katowice
    AKS II Mikołów – PKS Józefka Chorzów
    UKS Szopienice – GKS Grunwald Ruda Śląska
    MKS Śląsk II Świętochłowice – GKS Wawel Wirek
    LKS Strażak Mikołów – GKS Urania II Ruda Śląska

    12. kolejka: 10/11 listopada (sobota/niedziela) godz. 11:00
    KS GTV Stadion Śląski Chorzów – GKS Urania II Ruda Śląska
    GKS Wawel Wirek – LKS Strażak Mikołów 10.11.18 SOBOTA GODZ 13.00
    GKS Grunwald Ruda Śląska MKS Śląsk II Świętochłowice
    PKS Józefka Chorzów – UKS Szopienice
    KS Hetman 22 Katowice – AKS II Mikołów
    TP Jastrząb Ruda Śląska – MKS Pogoń Ruda Śląska
    KS Kolejarz 24 Katowice – MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie

    13. kolejka: 17/18 listopada (sobota/niedziela) godz. 11:00
    MKS Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie – KS GTV Stadion Śląski Chorzów
    MKS Pogoń Ruda Śląska – KS Kolejarz 24 Katowice
    AKS II Mikołów – TP Jastrząb Ruda Śląska
    UKS Szopienice – KS Hetman 22 Katowice
    MKS Śląsk II Świętochłowice – PKS Józefka Chorzów
    LKS Strażak Mikołów – GKS Grunwald Ruda Śląska
    GKS Urania II Ruda Śląska – GKS Wawel Wirek

    piotr, 18-08-07


    Sparing z Bielszowicami

    logoJastrząb Bielszowice 1-2 (0-1) GKS Wawel Wirek

    bramki: Mandzel, Lux;

    piotr, 18-08-04


    BADANIA LEKARSKIE

    logoW CZWARTEK 09.08. 2018 O GODZ 17.30 ODBĘDĄ SIĘ BADANIA DLA SENIORÓW I i II DRUŻYNA I JUNIORZY.

    piotr, 18-08-02


    SPARING Z SLAVIA

    logoDZIŚ O GODZ 17.30 WAWEL ZAGRA W RUDZIE Z SLAVIĄ . 14-0 [8-0]

    piotr, 18-07-31


    PIERWSZY SPARING

    logoWyzwolenie Chorzów 2-4 (1-0) Wawel Wirek

    bramki: Lux 3, Buchcik;

    skład: Budis - Łągiewka, zaw. testowany, Buchcik, Aleksa - Nawara, Maciejok, Siurek, Czerwonka - Daniel, Lux;

    piotr, 18-07-26