Miasto Ruda ¦l±ska

28 000 PLN na seniorów, 75 000 PLN na utrzymanie bazy oraz 82 000 PLN na szkolenie dzieci i młodzieży to kwoty przekazane przez UM Ruda ¦l±ska na rok 2017

Tabela

  • 1. Pogoń 15m. 37 p.
  • 2. Podlesianka 15m. 35 p.
  • 3. Unia 15m. 33 p.
  • 4. AKS Mikołów 15m. 30 p.
  • 5. Iskra 15m. 29 p.
  • 6. Piast 15m. 28 p.
  • 7. Górnik 09 15m. 26 p.
  • 8. LKS Ł±ka 15m. 24 p.
  • 9. Ogrodnik 15m. 22 p.
  • 10. Urania 15m. 18 p.
  • 11. Sparta 15m. 17 p.
  • 12. Sokół 15m. 15 p.
  • 13. GKS Wawel Wirek 15m. 13 p.
  • 14. Krupiński 15m. 11 p.
  • 15. Pogoń 15m. 4 p.
  • 16. Grunwald 15m. 0 p.
  • Plan przygotowań do rundy wiosennej

    logo16.01.2018 - Pierwszy trening

    Sparingi:
    20.01.18 SOBOTA WAWEL -SLAVIA GODZ 11.00 [MOSIR N. BYTOM]
    27.01.18 SOBOTA WAWEL -CARBO GODZ 11.00 [MOSIR N BYTOM]
    03.02.18 SOBOTA SIEMIANOWICZANKA - WAWEL
    10.02.18 SOBOTA WAWEL -LIPINY GODZ 13.00 [MOSIR N. BYTOM]
    17.02.18 SOBOTA WAWEL - GWIAZDA GODZ 9.00 [MOSIR N. BYTOM]
    21.02.18 ¦RODA WAWEL - JEDNO¦C PRZYSZOWICE GODZ 19.00 [MOSIR N. BYTOM]
    24.02.18 SOBOTA WAWEL - JASTRZˇB GODZ 13.00 [MOSIR N. BYTOM]
    03.03.18 SOBOTA ZABORZE - WAWEL
    10.03.18 SOBOTA WAWEL - ZANTKA GODZ 13.00 [MOSIR N. BYTOM]

    artur, 18-01-10


    DOTACJE NA 2018

    logoUrz±d Miasta rozstrzygn±ł otwarty konkurs ofert na 2018 rok
    320 tys. złotych na seniorów w I półroczu i 2,52 mln złotych na dzieci i młodzież oraz bazę w całym 2018 roku przekaże Miasto Ruda ¦l±ska klubom i stowarzyszeniom sportowym.

    Urz±d Miasta Ruda ¦l±ska ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert w formie wsparcia realizacji...więcej

    piotr, 18-01-03


    TERMINARZ WIOSNY 2018

    logo16. kolejka: 17 marca (sobota) godz.
    Piast Bieruń – Unia Kosztowy
    AKS Mikołów – Iskra Pszczyna
    Grunwald Ruda ¦l±ska – Ogrodnik Tychy
    Pogoń Ruda ¦l±ska – LKS Ł±ka
    Krupiński Suszec – Urania Ruda ¦l±ska
    Sokół Wola – Pogoń Imielin
    Sparta Katowice – Podlesianka Katowice
    Wawel Wirek – MKS Mysłowice 15.00

    17. kolejka: 24 marca (sobota) godz. 15:00
    Wawel Wirek – Piast Bieruń
    MKS Mysłowice – Sparta Katowice
    Podlesianka Katowice – Sokół Wola
    Pogoń Imielin – Krupiński Suszec
    Pogoń Ruda ¦l±ska – Urania Ruda ¦l±ska
    LKS Ł±ka – Grunwald Ruda ¦l±ska
    Ogrodnik Tychy – AKS Mikołów
    Iskra Pszczyna – Unia Kosztowy

    18. kolejka: 31 marca (Wielka Sobota) godz. 13:00
    Piast Bieruń – Iskra Pszczyna
    Unia Kosztowy – Ogrodnik Tychy
    AKS Mikołów – LKS Ł±ka
    Grunwald Ruda ¦l±ska – Urania Ruda ¦l±ska
    Pogoń Ruda ¦l±ska – Pogoń Imielin
    Krupiński Suszec – Podlesianka Katowice
    Sokół Wola – MKS Mysłowice
    Sparta Katowice – Wawel Wirek

    19. kolejka: 7 kwietnia (sobota) godz. 17:00
    Sparta Katowice – Piast Bieruń
    Wawel Wirek – Sokół Wola 15.00
    MKS Mysłowice – Krupiński Suszec
    Podlesianka Katowice – Pogoń Ruda ¦l±ska
    Pogoń Imielin – Grunwald Ruda ¦l±ska
    Urania Ruda ¦l±ska – AKS Mikołów
    LKS Ł±ka – Unia Kosztowy
    Ogrodnik Tychy – Iskra Pszczyna

    20. kolejka: 14 kwietnia (sobota) godz. 17:00
    Piast Bieruń – Ogrodnik Tychy
    Iskra Pszczyna – LKS Ł±ka
    Unia Kosztowy – Urania Ruda ¦l±ska
    AKS Mikołów – Pogoń Imielin
    Grunwald Ruda ¦l±ska – Podlesianka Katowice
    Pogoń Ruda ¦l±ska – MKS Mysłowice
    Krupiński Suszec – Wawel Wirek
    Sokół Wola – Sparta Katowice

    21. kolejka: 21 kwietnia (sobota) godz. 17:00
    Sokół Wola – Piast Bieruń
    Sparta Katowice – Krupiński Suszec
    Wawel Wirek – Pogoń Ruda ¦l±ska 15.00
    MKS Mysłowice – Grunwald Ruda ¦l±ska
    Podlesianka Katowice – AKS Mikołów
    Pogoń Imielin – Unia Kosztowy
    Urania Ruda ¦l±ska – Iskra Pszczyna
    LKS Ł±ka – Ogrodnik Tychy

    22. kolejka: 28 kwietnia (sobota) godz. 17:00
    Piast Bieruń – LKS Ł±ka
    Ogrodnik Tychy – Urania Ruda ¦l±ska
    Iskra Pszczyna – Pogoń Imielin
    Unia Kosztowy – Podlesianka Katowice
    AKS Mikołów – MKS Mysłowice
    Grunwald Ruda ¦l±ska – Wawel Wirek
    Pogoń Ruda ¦l±ska – Sparta Katowice
    Krupiński Suszec – Sokół Wola

    23. kolejka: 1 maja (wtorek) godz. 17:00
    Krupiński Suszec – Piast Bieruń
    Sokół Wola – Pogoń Ruda ¦l±ska
    Sparta Katowice – Grunwald Ruda ¦l±ska
    Wawel Wirek – AKS Mikołów 15.00
    MKS Mysłowice – Unia Kosztowy
    Podlesianka Katowice – Iskra Pszczyna
    Pogoń Imielin – Ogrodnik Tychy
    Urania Ruda ¦l±ska – LKS Ł±ka

    24. kolejka: 5 maja (sobota) godz. 17:00
    Piast Bieruń – Urania Ruda ¦l±ska
    LKS Ł±ka – Pogoń Imielin
    Ogrodnik Tychy – Podlesianka Katowice
    Iskra Pszczyna – MKS Mysłowice
    Unia Kosztowy – Wawel Wirek
    AKS Mikołów – Sparta Katowice
    Grunwald Ruda ¦l±ska – Sokół Wola
    Pogoń Ruda ¦l±ska – Krupiński Suszec

    25. kolejka: 12 maja (sobota) godz. 17:00
    Pogoń Ruda ¦l±ska – Piast Bieruń
    Krupiński Suszec – Grunwald Ruda ¦l±ska
    Sokół Wola – AKS Mikołów
    Sparta Katowice – Unia Kosztowy
    Wawel Wirek – Iskra Pszczyna 15.00
    MKS Mysłowice – Ogrodnik Tychy
    Podlesianka Katowice – LKS Ł±ka
    Pogoń Imielin – Urania Ruda ¦l±ska

    26. kolejka: 19 maja (sobota) godz. 17:00
    Piast Bieruń – Pogoń Imielin
    Urania Ruda ¦l±ska – Podlesianka Katowice
    LKS Ł±ka – MKS Mysłowice
    Ogrodnik Tychy – Wawel Wirek
    Iskra Pszczyna – Sparta Katowice
    Unia Kosztowy – Sokół Wola
    AKS Mikołów – Krupiński Suszec
    Grunwald Ruda ¦l±ska – Pogoń Ruda ¦l±ska

    27. kolejka: 26 maja (sobota) godz. 17:00
    Grunwald Ruda ¦l±ska – Piast Bieruń
    Pogoń Ruda ¦l±ska – AKS Mikołów
    Krupiński Suszec – Unia Kosztowy
    Sokół Wola – Iskra Pszczyna
    Sparta Katowice – Ogrodnik Tychy
    Wawel Wirek – LKS Ł±ka 15.00
    MKS Mysłowice – Urania Ruda ¦l±ska
    Podlesianka Katowice – Pogoń Imielin

    28. kolejka: 30 maja (¶roda) godz. 18:00
    Piast Bieruń – Podlesianka Katowice
    Pogoń Imielin – MKS Mysłowice
    Urania Ruda ¦l±ska – Wawel Wirek
    LKS Ł±ka – Sparta Katowice
    Ogrodnik Tychy – Sokół Wola
    Iskra Pszczyna – Krupiński Suszec
    Unia Kosztowy – Pogoń Ruda ¦l±ska
    AKS Mikołów – Grunwald Ruda ¦l±ska

    29. kolejka: 2 czerwca (sobota) godz. 17:00
    AKS Mikołów – Piast Bieruń
    Grunwald Ruda ¦l±ska – Unia Kosztowy
    Pogoń Ruda ¦l±ska – Iskra Pszczyna
    Krupiński Suszec – Ogrodnik Tychy
    Sokół Wola – LKS Ł±ka
    Sparta Katowice – Urania Ruda ¦l±ska
    Wawel Wirek – Pogoń Imielin 15.00
    MKS Mysłowice – Podlesianka Katowice

    30. kolejka: 9 czerwca (sobota) godz. 17:00
    Piast Bieruń – MKS Mysłowice
    Podlesianka Katowice – Wawel Wirek
    Pogoń Imielin – Sparta Katowice
    Urania Ruda ¦l±ska – Sokół Wola
    LKS Ł±ka – Krupiński Suszec
    Ogrodnik Tychy – Pogoń Ruda ¦l±ska
    Iskra Pszczyna – Grunwald Ruda ¦l±ska
    Unia Kosztowy – AKS Mikołów

    piotr, 18-01-02


    Wesołych ¦wi±t!

    fotoWszystkim zawodnikom oraz sympatykom naszego klubu życzymy spokojnych, radosnych i błogosławionych ¦wi±t Bożego Narodzenia.

    Zarz±d GKS "Wawel" Wirek

    artur, 17-12-17


    Komplet punktów w derbach

    logoW ostatnich derbach Rudy ¦l±skiej w 2017 roku Wawel pokonał Grunwald 3-2. Tym samym piłkarze z Wirku odnie¶li komplet zwycięstw w meczach z rudzkimi ekipami w rundzie jesiennej.

    Nasza drużyna zdobyła 9 punktów zdobytych w 3 meczach – zwycięstwa z Pogoni± (3-2), Urani± (2-0) i Grunwaldem (3-2) – to prawie 70% dorobku...więcej

    artur, 17-11-27


    Zwycięstwo na koniec nieudanej rundy

    logoGKS Wawel Wirek Ruda ¦l±ska 3-2 Grunwald Halemba

    Pyc gol 19 min. (wolny)
    Lux gol 23 min. (akcja_noga)
    Pyc gol 69 min. (karny)

    skład: Wójcik - Pyc, Maciejok, Buchcik, Kałużny K. - Fory¶ (65' Oko), Piętoń, Sławik (60' Chudziński), Rutkowski (46' Mandzel) - Kałużny G., Lux;

    artur, 17-11-27


    DERBY

    logoSĘDZIˇ MECZU WAWEL - GRUNWALD BĘDZIE JAKUBCZYK ADAM

    piotr, 17-11-23