Miasto Ruda Śląska

28 000 PLN na seniorów, 75 000 PLN na utrzymanie bazy oraz 82 000 PLN na szkolenie dzieci i młodzieży to kwoty przekazane przez UM Ruda Śląska na rok 2017

Tabela

 • 1. GKS Wawel Wirek 0m. 0 p.
 • NA STRONIE PODOKRĘGU

  logoCO SŁYCHAĆ U NASZYCH JUBILATÓW?
  20/05/2020 18:57
  Co słychać u Naszych Jubilatów?
  Od 18 maja br. Rząd RP zezwolił na prowadzenie zajęć treningowych w większych grupach, lecz w dalszym ciągu, obowiązują obostrzenia, które uniemożliwiają prowadzenie rozgrywek oraz meczów sparingowych. Patrzymy jednak w przyszłość...więcej

  piotr, 20-05-21


  CO DALEJ?

  logoDo 11 maja decyzja o kontynuowaniu lub zakończeniu sezonu
  Dzisiaj odbyła się wideokonferencja, w której udział wzięli prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej oraz prezes PZPN Zbigniew Boniek.

  Obrady miały charakter konsultacyjny. Omawiano między innymi aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju i jej wpływ na rozgrywki piłkarskie prowadzone przez wojewódzkie związki, zwłaszcza seniorskie III ligi i klasy niższe, a także rozgrywki kobiece i młodzieżowe oraz mecze Pucharu Polski.

  Po konsultacjach z klubami postanowiono, że decyzja o sposobie kontynuowania lub zakończenia obecnego sezonu, zostanie podjęta najpóźniej do 11 maja 2020 roku. Po tym terminie określone zostaną szczegółowe rozwiązania dotyczące rundy wiosennej sezonu 2019/2020.

  Zgodnie zdecydowano, że wypracowane stanowisko będzie wspólne dla wszystkich Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej. Podjęte ustalenia zostaną rekomendowane do zatwierdzenia Zarządowi PZPN.

  piotr, 20-04-16


  Zdrowych Świąt Wielkiej Nocy!

  logoZarząd Klubu GKS Wawel Wirek życzy Wszystkim Sympatykom i Zawodnikom błogosławionych, zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.
  Niech ten szczególny okres będzie czasem skupienia, wyciszenia, miłości i prawdziwej radości.

  Życzymy aby czas świąt był okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniał Wasze serca nadzieją, dodawał sił szczególnie wobec obecnej trudnej sytuacji, w której się znaleźliśmy, abyśmy mogli jak najszybciej wrócić do sportowej rywalizacji.
  Wypoczywajcie w zdrowiu!


  zdj

  piotr, 20-04-11


  ŚZPN KATOWICE INFORMACJA

  logoTrzy warianty zakończenia rozgrywek
  Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula poinformował, że śląskie kluby przychylają się do wariantu zakończenia rozgrywek z awansami i bez spadków.

  Wczoraj odbyła się wideokonferencja Prezesa Śląskiego ZPN z Prezesami Podokręgów, której tematem były rozgrywki...więcej

  piotr, 20-04-03


  Prosimy o pomoc

  logoTransport Kamila Wawrzyczka
  Zbiórka dla naszego przyjaciela KAMILA Wawrzyczka.

  https://pomagam.pl/kamilwawrzyczek

  artur, 20-04-01


  KORONAWIRUS

  logoDO 26-04-2020 WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKARSKIE W POLSCE ZAWIESZONE.

  piotr, 20-03-21


  UWAGA!

  logoInformujemy,że z uwagi na potencjalne zagrożenia dla zdrowia i życia, spowodowane rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 wszystkie treningi, mecze oraz sparingi zostają zawieszone do odwołania.

  artur, 20-03-12