Miasto Ruda ¦l±ska

28 000 PLN na seniorów, 91 710 PLN na utrzymanie bazy oraz 80 290 PLN na szkolenie dzieci i młodzieży to kwoty przekazane przez UM Ruda ¦l±ska na rok 2016

Tabela

  • 1. Unia 6m. 15 p.
  • 2. Grunwald 6m. 15 p.
  • 3. LKS Goczałkowice 6m. 13 p.
  • 4. ZET Tychy 6m. 12 p.
  • 5. Pogoń 6m. 12 p.
  • 6. Sparta 6m. 12 p.
  • 7. Tempo 6m. 9 p.
  • 8. Urania 6m. 9 p.
  • 9. AKS Mikołów 6m. 9 p.
  • 10. Podlesianka 6m. 8 p.
  • 11. GTS Bojszowy 6m. 7 p.
  • 12. Piast 6m. 6 p.
  • 13. Pogoń 6m. 5 p.
  • 14. GKS Wawel Wirek 6m. 4 p.
  • 15. LKS Ł±ka 6m. 4 p.
  • 16. JUW-e 6m. 0 p.
  • MECZE W TYM TYGODNIU

    logo27 WTOREK R06 ORLIK - WAWEL
    28 ¦RODA R02 BONITO - WAWEL
    29 CZWARTEK R05 LIPINY WAWEL , R07 WAWEL - JASTRZAB , R06 WAWEL - URANIA
    1.SOBOTA I BOJSZOWY - WAWEL GODZ 11.00
    2.NIEDZIELA R04 SILESIA - WAWEL , R05 LECHIA - WAWEL , J 09 MYSŁOWICE - WAWEL , :B; ¦LˇSK II - WAWEL II
    3. PONIEDZIAŁEK R06 WAWEL - BONITO

    piotr, 16-09-26


    SIATKARKI WAWELU

    logo24.09
    MOSM Tychy - GKS Wawel Wirek 2:0 (25:6, 25:8)
    GKS Wawel Wirek - KPKS Halemba 0:2 (8:25, 16:25)

    Sklad zespolu na turnieju:
    Borlik Karolina
    Glowania Natalia
    Jaworska Patrycja
    Kania Wanessa
    Kluge Natalia
    Kokosinska Nicola
    Lenkiewicz Agata
    Runowska Wiktoria
    Wawrzyniak Weronika
    Zawada Rksana


    Dalsze mecze:
    01.10 -u siebie gramy z UKS Trojka Mikolow
    08.10 -wyjazdowy do Orzesza

    piotr, 16-09-26


    Przegrana

    logoGKS Wawel Wirek Ruda ¦l±ska 0-3 Pogoń Imielin

    Pyc zolta 51 min.
    Kałużny zolta 52 min.
    Meiksner zolta 62 min.
    Orszulik zolta 75 min.
    Kałużny zolta 85 min.
    Kałużny czerwona 85 min.

    skład: Palka - Orszulik, Kałużny K., Buchcik, Mandzel - Fory¶, Pyc, Kałużny G., Deptuch (46' Meiksner) - Majnusz (46' Maciejok) - Lux;


    artur, 16-09-25


    SOBOTA GODZ 13.00

    logoZAPRASZAMY KIBICÓW NA 13.00 W SOBOTĘ 24.09.16 WAWEL ZAGRA W LIDZE OKRĘGOWEJ Z POGONIˇ IMIELIN

    piotr, 16-09-23


    GRAMY

    logo21.09.16. R02 URANIA -WAWEL1-2 , R07 WAWEL - URANIA0-6 ,22.09,16 R04 WAWEL-ROZWÓJ1-7 ,LM RO7 POGOŃ - WAWEL , LM R06 POGOŃ - WAWEL , 23.09.16 R07 WAWEL - ¦LˇSK , R06 ROZWÓJ - WAWEL
    24.09.16 SOBOTA I WAWEL -IMIELIN GODZ 13.00
    R05 WAWEL - ORLIK , J- GWIAZDA -WAWEL , 25.09.16, R04 ORLIK - WAWEL , -B- WAWEL II - JASTRZˇB II GODZ 11.00
    28.09.16 R02 BONITO - WAWEL , R05 LIPINY - WAWEL .

    piotr, 16-09-20


    Porażka

    logoUnia Kosztowy 3-0 GKS Wawel Wirek Ruda ¦l±ska

    Sławik zolta 6 min.
    Deptuch zolta 67 min.
    Majnusz zolta 71 min.
    Fory¶ zolta 81 min.

    skład: Palka - Pyc, Kałużny K., Buchcik, Meiksner - Majnusz, Sławik (56' Mandzel), Kałużny G. (73' Chudziński), Fory¶ - Deptuch (85' Leszków), Lux;



    artur, 16-09-18


    WAWEL NA KOSZTOWY

    logoSOBOTA KOSZTOWY - WAWEL 3-0 GODZ 16.00
    R02 SPARTA -WAWEL2-6 , R06 VICTORIA -WAWEL2-4
    NIEDZIELA R04 WAWEL -RUCH 0-8, R05 APN SIEMIANOWICE - WAWEL 3-0 , JUNIORZY KOSZTOWY - WAWEL 2-0, "B" -IMIELIN II - WAWEL II 7-0

    piotr, 16-09-15