Miasto Ruda ¦l±ska

28 000 PLN na seniorów, 75 000 PLN na utrzymanie bazy oraz 82 000 PLN na szkolenie dzieci i młodzieży to kwoty przekazane przez UM Ruda ¦l±ska na rok 2017

Tabela

  • 1. GKS Wawel Wirek 20m. 48 p.
  • 2. Jastrz±b 21m. 43 p.
  • 3. Józefka 21m. 41 p.
  • 4. UKS Szopienice 20m. 41 p.
  • 5. Grunwald 20m. 41 p.
  • 6. AKS II 20m. 39 p.
  • 7. Siemianowiczanka II 20m. 29 p.
  • 8. Urania II 20m. 23 p.
  • 9. Hetman 21m. 21 p.
  • 10. Kolejarz 21m. 19 p.
  • 11. Strażak 20m. 17 p.
  • 12. ¦l±sk II 20m. 8 p.
  • 13. Stadion ¦l±ski 20m. 7 p.
  • 14. GKS II 0m. 0 p.
  • AWANS AWANS

    logoPO WGRANEJ 7-0 WAWEL PO ROCZNEJ KARENCJI W "A" KLASIE NA KOLEJKĘ PRZED KOŃCEM ZAPEWNIŁ SOBIE AWANS DO KLASY OKRĘGOWEJ.. GRATULACJE DO ZAWODNIKÓW I TRENERA!!!!!!!!!

    piotr, 19-06-15


    DO MIKOŁOWA PO AWANS

    logoW SOBOTĘ O GODZINIE 16,00 WAWEL ZAGRA Z STRAŻAKIEM MIKOŁÓW.ZDOBYCIE 3 PUNKTÓW POZWOLI CIESZYĆ SIĘ Z AWANSU DO LIGI OKRĘGOWEJ.

    piotr, 19-06-14


    Skład ligi okręgowej na przyszły sezon

    logoKATOWICE-SOSNOWIEC


    1 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE / AKS MIKOŁÓW
    2 MKS SIEMIANOWICZANKA
    3 LKS POGOŃ IMIELIN
    4 BKS SPARTA KATOWICE
    5 GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA
    6 LKS ORZEŁ MOKRE
    7 UKS MK GÓRNIK
    8 ¦KS NAPRZÓD LIPINY
    9 1. miejsce z Klasy A z Podokręgu Katowice (Wawel / Grunwald / Jastrz±b)


    1 KS GÓRNIK PIASKI
    2 JSP SZCZAKOWIANKA
    3 MKS GÓRNIK WOJKOWICE
    4 LKS TĘCZA BŁĘDÓW
    5 ZAGŁĘBIE II S.A. SOSNOWIEC
    6 AKS GÓRNIK NIWKA
    7 LKS ¬RÓDŁO KROMOŁÓW
    8 KS CYKLON ROGO¬NIK
    9 1. miejsce z Klasy A z Podokręgu Sosnowiec

    artur, 19-06-11


    3 PUNKTY ZA DARMO

    logoPO WYCOFANIU SIĘ DRUŻYNY ¦LˇSKA II Z KTÓRYM MIAŁ GRAĆ W TEJ KOLEJCE WAWEL ZDOBYWA 3 PUNKTY WALKOWEREM.

    piotr, 19-06-06


    KOLEJNA STRATA SZOPIENIC

    logoKOLEJNY WALKOWER UKS SZOPIENICE ZA MECZ URANIA II SZOPIENICE NA BIOSKU 1-4 WALKOWER NA KORZY¦Ć URANI 3-0 [ NIE ZAPŁACONA KARA ZA ŻÓŁTE KARTKI ]

    piotr, 19-06-05


    Koniec zwycięskiej serii

    logoUKS Szopienice 6-4 (4-1) GKS Wawel Wirek

    ⚽️⚽️ Kałużny G.
    ⚽️ Blaszke
    ⚽️ Lewandowski D.

    skład: Gawlik - Salamon (85' Rutkowski D.), Buchcik (46' Lewandowski Ł.), Kurzawa, Sławik (46' Lewandowski D.) - Maciejok, Kałużny K. - Kałużny G., Blaszke, Chudziński - Rutkowski T. (70' Lux);


    piotr, 19-05-28


    REZERWY AKS MIKOŁÓW

    logoGKS Wawel Wirek 3-0 (1-0) AKS II Mikołów

    bramki:
    ⚽️ Blaszke
    ⚽️ Maciejok
    ⚽️ Chudziński
    skład:
    Gawlik - Rutkowski P. (Kwol), Buchcik, Kurzawa, Sławik- Maciejok (Rutkowski D.), Kałużny K. - Kałużny G., Blaszke, Chudziński (Lux) - Lewandowski (Rutkowski T.);


    piotr, 19-05-21